20 Kasım 2016 Pazar

Sınavlar Bitti Durumlar Vahim!

Sınavlar Bitti!

Kısa süreliğine yazmaya ara vermiştim sevgili okurlarım.Sebebini az çok tahmin ediyorsunuz.Lanet olası vizeler...      Yazıya nasıl başlayacağımı bilemiyorum.Sınavların durumunu mu anlatsam bundan sonra nasıl bir yol izlemem gerekeceğini mi anlatsam? Bu dönem derslerin biraz daha zorlaştığını çok geç fark ettim.Herhalde her şey bundan dolayı başladı.Sanırım dersleri küçümsedim.Yaparım ederim insanı yavaş yavaş bitiriyor.Bu karmaşık duygular ve düşünceler içinde bir haftayı bitirdim.

      Sadece bugün girdiğim sınavlar orta derecede geçti diyebilirim sevgili blogum.Sınavlar oldu bittiye geldi gibi oldu.Ama ben bu senaryoyu ilk defa hatırlamıyorum.Bu bende daima olan bir şey aslında özelliğimden midir bilmem ama biraz uyuşukluk tembellik var.Bana verilen görevi yaparım.Sorumluluğumu yaparım ama bunu hep son dakika kadar taşırım.

     Yazılarıma uzun süre bile ara verebilirim vize notlarının açıklanması sonuçları her şeyi belli edecek.Birlikte dua edelim de sınavlarım orta derecede geçecek kadar iyi olsun da finallere çalışma umudum kalabilsin.

      Bu kadar karamsar bir konuşmadan sonra  artık neler yapacağımı anlatayım sizlere.Yarın Kpss sınavına giriyorum o da bir ümit hem okuma hem çalışma  macerasına atılmak isteyenlerdenim.Ayrıca memleketim Trabzon'a gideceğim bu hafta çok özledim orayı o yeşilliği sahili insanlarını samimi sohbetlerini insan özlüyor ya insanın sevdiklerinden uzak olması eski gurbetlik gibi olmasa da özlem çekmesi...

12 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Tugba çok sağolasın.Sana da sınavlarında başarılar :)

   Sil
 2. Sılayi rahim insanı yeniden diriltiyor tabiri caizse. Ben de İzmir, Tire'yi özledim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ümidimizi hiç bir zaman kaybetmedik profösör :)

   Sil
 3. Üzüldüm be Emre. Allah yardımcın olsun oğlum. Zor, torunum da üniversitede habire sınav sınav. Başarılar dilerim. Sevgilerimle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Üniversite hayatı zor ya Ece abla desteklerinizi dualarınızı bekliyorum sadece :)

   Sil
 4. Umutsuzluk karamsarlik yok :) sinavlar hic bitmez bu kotuyse digerlerini yakalarsin :) ah su trabzon yaa nasil merak ediyorum oralari bende..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Defne beklerim Trabzon'a her zaman yardımcı olurum gelirim :)

   Sil
 5. Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Derya ablacığım :)

   Sil
 6. Kardeşim, blogunda başarılar dilerim…

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eyvallah kardeşim sana da başarılar :)

   Sil