30 Kasım 2016 Çarşamba

Ataşehir Kuru Temizleme

Ataşehir  Kuru Temizleme
Ataşehir kuru temizleme, sektöründe  işinin uzmanı olarak bilinen drynişantaşı  kuru temizleme firması yıllardır siz değerli müşterilerine  hizmet vermektedir. Ürünleri servis ile teslim alarak  yine kapıya servisle teslim gibi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız, sektörde öncülüğünü korumaktadır.  Kuru temizlemenin temel amacı, ürünlerin ilk günki gibi kullanımına  devam ettirilmesidir ve bunun  farkında olarak ürünlerinize değer vermekteyiz.

Kuru temizlemede nelere dikkat edilmeli?

Kuru temizlemede  nelere  dikkat edilmesi  konusunda ilk olarak firma seçiminin özenle yapılması gerekmektedir.  Yıllardır ataşehir kuru temizleme konusunda hizmet veren firmamız sektörde öncülüğünü her daim koruyarak, kaliteyi en üst seviyede  tutmaktadır.  Kuru temizlemede  dikkat edilmesi gereken en önemli etken, ürünlerin temizlik öncesi kesinlikle ütü yapılmaması gerekmektedir. Ütü yapılan ürün üzerindeki  lekeler, derinlere yerleşerek temizliği çok zor hale gelmektedir. Ürünlerinizi kuru temizliğe gönderirken renk gruplarına  göre ayırmanız, renklerin birbirine karışmasını engellediği gibi, uzun yıllar renk solmazlığı bakımından dayanıklı hale gelecektir.

Kuru temizleme işlemleri nelerdir?

Kuru temizleme işlemleri  sırayla açıklanacak olursa;  temizleme, kurutma, havalandırma, ürünlerin etiketlenip katlanması  ve  lekelerin giderilmesi olarak işlemlerden geçmektedir. Ataşehirde kuru temizleme firması olarak, drynişantaşı en iyi tercihiniz olacaktır.  Ataşehir kuru temizleme işlerinizde sorunsuz güveneceğiniz firmalar arasında yerini alan firmamız aynı zamanda sizlere  özel tekliflerle bütçenize uygun fiyatlar sunmaktadır.

Firmamız, ataşehir kuru temizleme ve  aynı zamanda, ütü, halı yıkama, yerinde  koltuk ve perde temizliği de  yapmaktadır. Uygun fiyat ve kaliteli temizlik için drynişantaşı’nı seçerek, kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz…0 yorum:

Yorum Gönder