5 Eylül 2016 Pazartesi

Blogger İçin Material Design Teması

Blogger İçin Material Design Teması

Mükemmel görünümü ve hızıyla göz kamaştıran bir tema ile karşınızdayım. Google'ın benimsediği Material Design'a birebir uyumludur. Animasyonlar, gölgelendirmeler ve daha birçok şey kusursuz. Ayrıca mobil görünümü de kusursuz olan bu temayı beğendiyseniz aşağıdan indirebileceksiniz.

Ana sayfadaki slider sayesinde hem görsellik artacak hem de son yayınlarınız hızlı bir şekilde ziyaretçilerin ve sizin karşınıza çıkacak. Yine görünümü hoş bir sosyal medya eklentisi de karşınızda olacak. Yıldız değerlendirmeli popüler yayınlar eklentisi, çok hoş bir animasyonla gelen arama ekranı ve daha birçok şey. 

Bir dakika durun ya ben bu temayı anlatmaya bir kalksam satırlarca yazı olur. En iyisi ben sizlere temaya daha ayrıntılı bakabileceğiniz bir önizleme linki vereyim. Temaya şöyle bir göz atayım diyorsanız buraya tıklayınız.

Göz attınız mı he? Umarım beğenmişsinizdir, ki beğenilmeyecek bir tema değil. İndirip kullanmak isterseniz de buraya tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca tema ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda bana sormaktan sakın ola ki çekinmeyin, istediğinizi sorun. Her türlü yardımcı olmaya çalışırım.

Peki sizler bu tema hakkında neler düşünüyorsunuz? Beğendiniz mi?

6 yorum:

 1. Teşekkürler Emre.
  Farklı ve güzel bir tema sadece en üst header kısmı fazla hoşuma gitmedi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Header kısmını editleyebilirsin Çıplak Yazar :)

   Sil
 2. Çok kullanışlı gerçekten.Böyle beni kararsız bırakan bir yapısı da yok değil aslında. Bir yanım kullanışlı derken diğer yanım sanırım biraz daha sadelik istiyor. Ama çok hızlı bence bu en önemli özelliği.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Olur mu öyle tabi ki kullanışlı. Hem kullanışlı temaları paylaşmaya özen gösteririm ben :D

   Sil
 3. tema çok iyi tasırımı kullanışı en sevdigim temalardan birisi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet gayet güzel bir tema teknoloji sitesine sahip olsam kullanacağım temalardan biridir :)

   Sil