7 Eylül 2016 Çarşamba

İphone 7 Çıktı Özellikleriyle Şaşırtıyor

İphone 7 Çıktı

    İphone 7 ne kadar olcak ? İphone 7 ne zaman tanıtılacak? bu tür bilgilere birazdan yazımla birlikte ulaşacaksınız sevgili okurlarım..


     Herkesin beklediği İphone 7 nin çıkımına saatler kaldı.Ben de piyasa sürülmesini merakla bekleyenlerdenim.İphone 7 hakkında ortaya atılan tüm iddaaları sizler için ortaya getirdik.Apple'ın  bu yıl tanıtmayı düşündüğü İphone 7  hakkında birçok şey yazılıp çizildi.Özellikle modeli hakkında ama fazla değişen bir şey olmadı.

İphone 7 Ne zaman Çıkacak?

iPhone takip edenler bilir iPhone ürünlerini genelde eylül ayında piyasaya satışa sunar.Her zamanki gibi Apple bizi yine şaşırtmayacak gibi duruyor.Son aldığımız bilgilere göre iPhone 7'nin 7 Eylül tarihinde TSİ saatiyle 20.00'da tanıtıma sunulacaktır ve ertesi gün satışlar başlayacaktır.

iPhone 7 Fiyatı Ne kadar?


iPhone 7'nin fiyatı hakkında çok farklı öngörüler var.Şuan tam olarak ne kadar olduğunu kestiremesek de birkaç tahminler var.iPhone 7 64 GB depolamaya sahip olacak.Depolamaya göre de fiyatlandırma değişecektir.

Son aldığımız bilgilere göre iPhone 7'nin fiyatı: iPhone 7 fiyatı 749 dolar ve iPhone 7 Plus 849 dolar olacak.

Canlı yayında çıkışı izlemek için :http://www.apple.com/apple-events/september-2016/

2 yorum:

  1. Apple insanları iyice kendisine köle etmeye başladı. Müşteri potansiyel köle... Kulaklık girişini kaldırması bütün sempatimi de bitirdi.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Abi ya en iyisi o ama insanlar da en iyiyi tercih eder biliyorsun :)

      Sil