Skip to content

4 Mayıs 2016 Çarşamba

Windows ve Mac için WhatsApp uygulaması geliyor

En yaygın mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın masaüstü sürümü Windows ve Mac için hazırlanıyor.

Facebook tarafından satın alındıktan sonra kullanıcıların WhatsApp üzerinden daha rahat mesajlaşması için WhatsApp Web sürümünü hizmete sokan WhatsApp, bilgisayarlar üzerinden WhatsApp'a bağlanmak için yeni bir alternatif yöntem üzerinde çalışıyor. 
WABetaInfo isimli bir Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre WhatsApp, kişilerin bilgisayarlar üzerindeki WhatsApp deneyimini daha fazla geliştirebilmek için Windows ve Mac platformlarında WhatsApp'ın masaüstü uygulamasını çıkarmayı planlıyor. Hesabın paylaştığı ekran görüntülerinde WhatsApp'ın hazırladığı bültende Mac ve Windows platformları için hazırlanan indirme butonları dikkat çekiyor.
WhatsApp'ın masaüstü platformlar için sunacağı uygulamaların WhatsApp Web'ten farklı olarak ne gibi fonksiyonları olacağı henüz bilinmiyor ancak eğer WhatsApp Web zaten normal mesajlaşma fonksiyonlarını karşılıyorken bunun bir uygulama haline getirilmesi yeni özelliklerin de habercisi olabilir.

8 yorum:

 1. whatsapp web çok iyi gelmişti -telden zor oluyor hele ki pc başında isen- ama bunu duymamıştım, bakalım nasıl olur?
  Teşekkürler...

  YanıtlaSil
 2. Telden zor bazen konuşma yettiremeyip bunalıma girdiğimiz oluyor :) aslında sorun biz de teknoloji geliştikçe doymayan haz alamayan insanlar yetişiyor

  YanıtlaSil
 3. Çok iyi olur valla eline sağlık

  YanıtlaSil
 4. Yorumunuz için teşekkürler yavuz Bey :)

  YanıtlaSil
 5. Aa Beşirli gerçekten mi? :)

  YanıtlaSil
 6. Gerçekten :) bunu hangout tan konuşsak daha iyi olur kardeşim :)

  YanıtlaSil